Alza.cz

Společnost Alza.cz, a.s. je stabilní, silný partner na trhu s výpočetní technikou pro celou řadu zákazníků. Svým zákazníkům nabízí špičkové ceny, širokou nabídku produktů, informace o aktuálním vývoji trhu a o novinkách, maximum produktů skladem a odborný, osobní přístup personálu.

Alza.cz spolupracuje s Nadačním fondem proti korupci již od jeho vzniku, kdy nám nabídla vybavení výpočetní technikou. Spolupráce byla následně rozšířena i o propagaci NFPK prostřednictvím prodeje našich reklamních triček v rámci e-shopu Alza.cz.

„Vnímáme korupci jako jeden z největších problémů naší země a proto jsme doslova nadšeni, že Nadační fond pro boj korupci vznikl. Oslovili jsme fond s nabídkou pomoci už v březnu 2011, od té doby jsme stále v kontaktu. Hmatatelných výsledků přibývá, věci se dávají do pohybu a my smekáme před tím, co se týmu NFPK a spolupracujícím neziskovkám podařilo za pouhých pár měsíců. Naši podporu nevnímáme pouze v materiálním slova smyslu, ale zejména jako vyjádření morální podpory. Každý, komu záleží na naší zemi, by měl Nadačnímu fondu proti korupci fandit a pomáhat!“

Za tým Alza.cz Martin Drdúl, Obchodní ředitel