BRANO GROUP, a.s.

BRANO GROUP je ryze českou společností, která podniká převážně v automobilovém průmyslu a patří k členským firmám Sdružení automobilového průmyslu České republiky. Působí nejen v České republice. Své pobočky a kanceláře má i v zahraničí. Historie firmy spadá až do roku 1862.
 
Velký důraz klade na spokojenost zákazníka, kvalitu, vývoj nových výrobků a vzdělávání zaměstnanců. Je držitelem certifikátů norem TS 16 949 a ISO 14 001. Nemalé prostředky vynakládá na investiční akce. Pravidelně se zúčastňuje mezinárodních veletrhů a výstav jako je například IAA ve Frankfurtu nad Mohanem, EQUIP AUTO v Paříži nebo AUTOSALON v Brně.

"Musím se přiznat k osobní zpovědi. Slušně řečeno jsem se již namíchl. Za necelé dva roky práce viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR jsem se dozvěděl tolik informací o našem zkorumpovaném státě, že jsem se jako občan rozhodl, že tomu nadále již nebudu jen nečinně přihlížet.

Jako podnikatel pracující především v automobilové branži po celém světě jsem zvyklý na tvrdý, ale rovný boj. Co se děje v České republice již překročilo všechny meze slušného státu. To, jak poškozujeme sami sebe, Českou republiku a jak přistupujeme k odkazu našich dětí, musí změnit již naše generace.

Jako nejracionálnější vidím spolupráci s NFPK Karla Janečka, kde důvěřuji řadě dalších lidí, které jsem za posledních 18 let svého podnikání osobně poznal jako čestné a tvrdě pracující podnikatele, kteří pro tento stát chtějí skutečně něco udělat."

Ing. Pavel Juříček, Ph.D., generální ředitel BRANO GROUP