Fresh Services

Fresh Services je internetová agentura poskytující profesionální služby v oblasti webdesignu a internetového marketingu. Tvorba stránek, e-shopů, on-line aplikací a systémů. Textová a grafická reklama, podpora na sociálních sítích. Konzultace, analýzy a testování.

Ve Fresh Services realizují kvalitní internetové prezentaceúspěšný internetový marketing na míru za přijatelné ceny. Je vidět, že práce je baví a každý nový projekt je pro ně výzvou, do které vkládají to nejlepší z nich.

Od malička jsem byl vychováván ke slušnosti a pokoře. Tímto způsobem jsme začínali s mým společníkem Markem Křížem i naše podnikání. Zde jsme se dokázali za těch pár let vypracovat z nuly k dobře fungující a prosperující společnosti. Nikdy jsme k tomu nepotřebovali úplatky, ani žádnou státní zakázku. Už spoustu let jsem cítil velkou potřebu změny a boje proti mafiánským strukturám v politice a státní sféře. Vždy jsem ale, i přes mnoho pokusů různých občanských sdružení, narážel pouze na velkou beznaděj.

Až v roce 2011 mě uchvátil Nadační fond proti korupci, který jsem ihned začal podporovat. Je nám ctí s Nadačním fondem spolupracovat nyní i na profesionální úrovni a těšíme se na jeho další úspěchy! Nadační fond pro nás není jen instituce s několika zajímavými kauzami, je to především tým skvělých lidí, kteří mají obrovské množství energie a ambice něco skutečně změnit. Již po několika letech existence fondu je znát, že se v dříve neotřesitelných strukturách dějí menší zemětřesení a že se někteří nedotknutelní alespoň začínají obávat o svou budoucnost. To, že nejsou zavřeni, je problém justice a celého právního systému a NFPK s tím sám příliš nezmůže. Mně osobně stačí, že jsou tyto osoby nuceny v ostudě opustit naši republiku a žít v zahraničí.“

Ing. Ondřej Prokop, jednatel společnosti