2 323 Rathových voličů

8. 10. 2018

Proběhly volby a politici by měli skládat účty. Úspěšná byla pravice a liberálové, levice dostala na frak. Hledají se důvody prohry: novináři, neziskovky, slabí vůdci... O tom, že lidé reagovali na lži a zlodějiny z posledních let ani slovo. A program? Politici už otevřeně mluví o tom, že ten nikoho nezajímá.

V ČSSD i KSČM ví, že od nich odešly nízkopříjmové skupiny, a to zejména k SPD a že je třeba je získat zpět. Nachází se v situaci jako nedávno ODS, kdy zůstalo jen pragmatické jádro, které na voliče ze zkušenosti  pohlíží jako na trh s lidskými zdroji. A dokud to jde, je třeba brát.

Plán záchrany je jednoduchý. Bude třeba nového lídra a oslovit zadlužené, v insolvenci, bez práce, jsou jich totiž mraky, však jsme je stvořili. Můžou si říct, že pokud odsouzeného zloděje Ratha zvolí 5% elektorátu, bude jich klidně trojnásobek. A všichni mají volební právo.  Business plán jak řemen. Co s tím?

Pro pobavení přikládám Marxův popis lumpenproletariátu :-) Do této "sebranky vyvrhelů, odpadu zkažených elementů všech tříd" patří "ztroskotanci s pochybným živobytím a pochybného původu, buržoazní dobrodruzi, literáti, povaleči, propuštění vojáci, propuštění zločinci, uprchlí otroci z lodí, gauneři, kejklíři, podvodníci, šarlatáni, darebáci, kapsáři, komedianti, hazardní hráči, pasáci, majitelé bordelů, žebráci, flašinetáři, dráteníci - nebezpečná třída, odpad společnosti, nečinně zahnívající masa vyvrhnutá nejnižšími vrstvami staré společnosti.