STUDENT AGENCY, s.r.o.

STUDENT AGENCY je největší cestovní agenturou v České republice, největším prodejce letenek i jízdenek na trhu a největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí. Slovo student v názvu společnosti nevymezuje cílovou skupinu, ale fakt, že celý život se máme co učit a poznávat. Společnost STUDENT AGENCY nabízí poznání prostřednictvím cestování a studia v zahraničí.

STUDENT AGENCY je značkou, které lze věřit. Profesionální a milí zaměstnanci vám poradí a zodpoví všechny otázky před odjezdem, v průběhu pobytu a v případě potřeby i po návratu. Většina zaměstnanců má také osobní zkušenost s produktem, který prodává. Vracející se spokojení klienti a četná ocenění dokazují, že značka STUDENT AGENCY je silnou značkou na českém trhu.

 

„Veškeré své podnikání jsem založil na jednom prostém důvodu. Připadalo mi málo spokojit se s neměnností a nekvalitou, která v příslušném oboru panovala. Vždy mě popichovala otázka, proč by zákazníkovi za jeho peníze mělo stačit něco, co mu úplně nevyhovuje. Proč by měl chodit někam, kde si jej neváží a využívat cosi z donucení, a ještě za to platit. I když by rád úplně jinou kvalitu za úplně jinou cenu.

S bojem proti korupci je to podobné. Také mi připadá málo jenom sedět a čekat, co pro nás „zákazníky“ - daňové poplatníky - v tomto ohledu stát konečně udělá. Nemohu se smířit s tím, že by neměli dostávat lepší péči a více zájmu ti, kteří chtějí poctivě žít, pracovat, a platit daně v této zemi.

A bohužel, stejně jako jinde, ani tady stát sám na to nestačí.  A co hůř, možná ani stačit nechce, jak jsem měl možnost se přesvědčit na vlastní kůži. Potřebuje nad sebou pomyslný bič zezdola, který mu nastaví zrcadlo a ukáže, že je poptávka s tím konečně něco udělat. Proto podporuji boj proti korupci. Nechci jen čekat a spokojit se s neměnností a nekvalitou, kterou mi doposud nabízeli jako jedinou alternativu. Je to cesta k výsledku, kterou jsem si opakovaně vyzkoušel, a která určitě funguje. Jsem si vědom, že boj proti korupci je náročný i po finanční stránce, pokud máte vytyčeny vysoké cíle a to my v NFPK máme. Rád jsem se tak zapojil do činnosti fondu nejen jako člen správní rady, ale rovněž jako donátor prostřednictvím mojí společnosti STUDENT AGENCY.“

Radim Jančura, zakladatel a majitel skupiny Student Agency, společností RegioJet a Orbix. Podnikatel roku 2005