Aktuality

9. října 2017

Karel Randák: Klauni

V uplynulém týdnu na sebe přitáhly pozornost dvě příhody, ve kterých zvláštní shodou okolností hrály hlavní role dvojice mužů, které si svým vystupováním nezadaly s nejslavnějšími komickými páry z éry němého filmu.

9. října 2017

Klauni

V uplynulém týdnu na sebe přitáhly pozornost dvě příhody, ve kterých zvláštní shodou okolností hrály hlavní role dvojice mužů, které si svým vystupováním nezadaly s nejslavnějšími komickými páry z éry němého filmu. V prvním případě, nutno…

3. října 2017

Protikorupční akademie NFPK

NFPK připravil v rámci své vzdělávací činnosti nový dlouhodobý projekt Protikorupční akademie, který je určen zejména studentům středních a vysokých škol a občansky aktivní veřejnosti v regionech.

2. října 2017

Právo na právní pomoc

„Dobře si prohlédněte tuto tvář. Tak vypadá advokátka, která aktivně podporuje islamizaci,“ vyzvala své fanoušky na facebookovém profilu iniciativa Naštvané matky. U textu byla zveřejněna fotografie advokátky Radky Korbelové Dohnalové.…

2. října 2017

NFPK podpořil bývalého policistu Jiřího Komárka

Nadační fond proti korupci na dnešní tiskové konferenci podpořil bývalého ředitele ostravské expozitury ÚOOZ Jiřího Komárka.

2. října 2017

Petr Kočí: Právo na právní pomoc

„Dobře si prohlédněte tuto tvář. Tak vypadá advokátka, která aktivně podporuje islamizaci,“ vyzvala své fanoušky na facebookovém profilu iniciativa Naštvané matky.

26. září 2017

Bezbřehý klientelismus na ČSSZ

Nadační fond proti korupci podal trestní oznámení v souvislosti s průběhem několika veřejných zakázek na České správě sociálního zabezpečení, týkajících se IT systémů, a v souvislosti s dalšími okolnostmi.

25. září 2017

Stát obchoduje s firmami, které nedodržují zákony

Každým rokem se v oblasti veřejných zakázek utratí více jak 650 miliard Kč veřejných peněz. Povinnosti zadavatelů zakázek je ovšem uzavírat smlouvy pouze s transparentními společnostmi. Praxe je ovšem přesně opačná.

25. září 2017

Jan Kraus: Poslední parády

Rodinu pana Hlobílka připravil zločinný socialismus o veškerý majetek velké hodnoty, statek, půdu, apod.