13. srpna 2014 | O nás

Oznámení korupce

Nadační fond proti korupci vznikl jako zcela nezávislá iniciativa lidí, kteří zásadně nesouhlasí s tím, do jaké míry korupční jednání infiltrovalo celou státní správu. Počet dosud zaslaných korupčních podnětů ukazuje, že naše aktivita má ve společnosti silnou odezvu. Aby naše úsilí bylo efektivní, zaměřujeme se teď na velké kauzy, které občanům ušetří co nejvíce peněz. Úspěšnost zlodějů je přitom alarmující: v dnešní době korupčníci ukradnou takový objem finančních prostředků, že každý obyvatel ČR (včetně dětí a důchodců) přichází o 1000 Kč měsíčně.

Vzhledem k množství přijatých podnětů a kapacitám Nadačního fondu proti korupci si Vás dovolujeme informovat, že až do odvolání budou prioritně přijímány a zpracovávány podněty k problematice zdravotnictví, energetiky, dopravní infrastruktury a soudnictví. Podněty, které do této kategorie nespadají, budou individuálně posouzeny (nelze vyloučit i změnu priority u daného podnětu) a zpracovány v souladu s kapacitními možnostmi a prioritami NFPK.

Podněty samozřejmě přijímáme i formou klasické a elektronické pošty (info@nfpk.cz) či osobně. Pro osobní schůzku si prosím domluvte termín na tel.: 226 209 047.

Děkujeme za pochopení.

Nadační fond proti korupci