13. srpna 2014 | Kdo jsme

Výkonný tým

 

Karel Škácha je ředitelem NFPK od roku 2017. Působil jako zahraniční redaktor a pak deset let v soukromé sféře, kde navrhoval např. firemní compliance programy. Specializuje se na unijní dotace, veřejné zakázky, problematiku střetu zájmů a zastupuje NFPK v Radě vlády pro koordinaci boje s korupcí. Jeho cílem je rozvoj občanské společnosti i proto vyučuje kurzy o lobbingu a zájmových skupinách v ČR.
  

 

 

Barbora Cinádrová je ředitelkou kanceláře NFPK od začátku roku 2020. Po absolvování University of Glasgow se stala součástí týmu NFPK jako projektový manažer. Stojí za projektem Protikorupční akademie, který vzdělává studenty o korupci a učí, jak s ní bojovat.

 

 

 

Ondřej Závodský je právní a legislativní expert NFPK od roku 2019. V minulosti působil na Ministerstvu vnitra ČR, kde poukazoval na podezřelé smlouvy, za což byl oceněn Cenou za odvahu v roce 2011. Jako náměstek ministerstva financí prosadil tři zásadní reformy pro efektivnější a transparentnější fungování státu. Mimo právnickou činnost se zabývá i osvětou jak v pořadu Paragrafy na zlojedy tak i ve dvou knihách pojednávajících o korupci a jejím vývoji.

 

 

 

Tereza Šlápotová je PR manažerkou NFPK od roku 2020. Působila jako fotoreportér pro Czech & Slovak Leaders Magazine. V roce 2018 spoluorganizovala prezidentskou kampaň Sen. Marka Hilšera. V současné době také působí jako PR asistent pro PhDr. Tomáše Sedláčka.

 

 

 

Luboš Pavlovič je publicista a copywriter NFPK od roku 2019. Do roku 2014 působil jako režisér v České televizi, kde se podílel na zrodu televizních pořadů Paskvil a Pomeranč. Od roku 2010 byl také šéfredaktorem časopisu Živel. Spolu s Ondřejem Závodským produkuje pořad Paragrafy na zlojedy, kde upozorňují na nedostatky v justičním systému.

 

 

 

a tým analytiků - zpracovává přijaté podněty. Po vyhodnocení závažných informací kontaktujeme orgány činné v trestním řízení a vybrané případy medializujeme.