4. prosince 2023
|

Politici nad sebou potřebují tvrdou ruku, rozhovor s Jakubem Čechem

 
Jakub Čech se stal, díky svému nekompromisnímu postoji proti podezřelému hospodaření v Prostějově, ve svých 17 letech inspirací nejen pro své vrstevníky. V době, kdy část české společnosti již ztratila víru ve zlepšení situace se nikdy nevzdal. Díky jeho aktivitám se pod drobnohled dostala činnost prostějovských politiků a zákulisních hráčů. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a na Jakuba začal být vyvíjen nátlak. Nenechal se zlomit a stále pokračuje ve svých aktivitách. 
 
 
Mediální partner Ceny za odvahu 2023: 

Podobné články

25. února 2011

Korupce a její dopad na ekonomiku této země

Velmi diskutovaným tématem poslední doby u nás je korupce státní správy. Pozice České republiky ve světovém měřítku je objektivně špatná a poslední roky se spíše zhoršuje.

18. února 2011

Rejstříkový soud odmítl registraci

Rejstříkový soud v Praze překvapivě odmítl zaregistrovat nově vznikající Nadační fond proti korupci s odůvodněním, že nejde o veřejně prospěšnou činnost. Rozhodnutí rejstříkového soudu je naprosto neuvěřitelné.

1. března 2011

Protestujeme proti rozhodnutí soudu!

Zakladatelé Nadačního fondu se rozhodli bojovat s rozhodnutím soudu v Praze, který jim zamítl návrh na zápis fondu do rejstříku.

23. března 2011

Tisková konference NFPK

Za účasti velvyslance USA v ČR pana Normana Eisena se uskutečnila tisková konference, na které byl detailně představen program NFPK.

8. března 2011

Rádio Česko: Rozhovor o korupci

Musíme se zbavit mindráku z totality. Ten, kdo oznámí korupci, je hrdina.

15. března 2011

Nadace konečně založena! Den zápisu je 15.3. 2011.

Překonali jsme první překážku soudu.